NVİ Randevu Al

Hakkımızda

Sinyal Sürücü Kursu

BATMAN’da 2006 yılından beri deneyimli ve alanında uzman öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında başarıyı yakalamış ve sonrasında Sürücü Belgesi kazandırmış, bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış SİNYAL SÜRÜCÜ KURSU olarak aynı hizmeti siz değerli yeni kursiyerlerimize ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.

Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını SİNYAL SÜRÜCÜ KURSU’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

Ehliyet sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan SİNYAL SÜRÜCÜ KURSU adaylara en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Tüm sorularınızı yanıtlamak için buradayız!

Eğitim & Sınav Aşamaları

 • 1
  Başvuru
  Belgelerinizle başvurunuz yapılır. Gerekli evraklar için Tıklayın
 • 2
  Eğitim
  Yazılı sınav için kurs merkezimizde eğitime alınırsınız.
 • 3
  Yazılı Sınav
  Yazılı sınavı başarıyla geçer bir sonraki eğitim aşamasına geçersiniz.
 • 4
  Direksiyon Eğitimi
  Bayan/erkek eğitmenlerimiz tarafından direksiyon eğitimi verilir.
 • 5
  Direksiyon Sınavı
  Direksiyon sınavına katılım gösterilir. Sınavın başarıyla geçilmesi durumunda ehliyet'iniz ilk iş günü basılır.